#
Image
Witaj na naszej stronie.

Wierszyli Na Koniec Roku Szkolnego

Na sms i nie tylko-gotowe sms, wierszyki. Dzisiaj koniec roku mamy, więc życzenia Ci składamy: miło spędzonych wwkacji, spełnienia swoich.

Imprezy dla klas i-iii na zakończenie roku szkolnego. Osoby prowadzące imprezę: z-Były tańce i wierszyki na koniec proszę o chwilę muzyki. Również humorystyczne wierszyki napisane specjalnie na tę okazję. Koniec roku Dodane przez była dyr, w dniu-28-06-2007 16: 09, ip: 80. 54. 159. 2.
Wiersz napisałam na pożegnanie moich przyjaciół ze szkoły na zakończenie roku szkolnego. Mam nadzieję, że rzeczywistość nie okaże się aż tak brutalna i.
Z Zerówki na koniec roku szkolnego popisały się piękną recytacją i śpiewem. Gdy wnuczęta recytowały wierszyki i śpiewały piosenki. Koniec roku szkolnego wszyscy nasi uczniowie otrzymują certyfikaty, a najpilniejsi nagrody i wyróżnienia. Zapewniamy ciągłość nauczania, od 1 klasy. Autorskich scenariuszy na: początek roku szkolnego, Dzień Chłopca, Dzień Nauczyciela. Dzień Ziemi, Dzień Matki, koniec roku szkolnego i dot.
Koniec wizyty zotali poczęstowani wojskową grochówką. w ubiegłym roku szkolnym dzieci z klasy 1c, przygotowały prace plastyczne na 37 Międzynarodowy.
Koniec roku szkolnego. Kati-Kasiulka; 22. 05. 2007) Następna nocia: (Kati-Kasiulka; 20. 05. 2007) Powitanie. Kati-Kasiulka; 13. 05. 2007).
Roku szkolnego. Pani Konsul pomagająca wręczyć nagrody i d. Cichecka-Szuba. Były piosenki, wierszyki i krótkie inscenizacje.
Obrazki-wierszyki! Blogasek z fajnymi obrazkami (rozniastymi). Ale rowniez zbliza sie koniec roku szkolnego i jest wiecej nauki dlatego nie mam. Michałowską, również przygotowała na tę uroczystość wierszyki i piosenki. Nadszedł koniec roku szkolnego. Podczas Akademii było bardzo gorąco-jak.
Roku szkolnego, mama pyta Wawoczkę: i jak, przeszedłeś? Wierszyki na różne okazje Papież też dżyszlowanki znał!
Ciągu całego roku organizowane są w nich różne uroczystości, jednak to początek i koniec roku szkolnego ma swój specyficzny i niepowtarzalny charakter.

Roku szkolnego Na zakończenie roku szkolnego dyrektor zwraca się do uczniów. Życzę wam przyjemnych wakacji, zdrowia i żebyście we wrześniu wrócili.

Image