#
Image
Witaj na naszej stronie.

Wierszyki Smutne O Miłosci I Rozstaniu

Smutne wiersze. Rozstanie Tak wiele nas dzieli. Napisz chociaz raz szczesliwe wierszyki. Te tez sa piekne ale bardzo smutne: az sie wzruszylam. Ja bylem z dziewczyna 1 rok a oplakiwalem nasze rozstanie przez kolejny. Smutnych blogow itd. Ale ty masz naprawde nienudne wiersze ale fajnie by.
Wiersze o miłości i rozstaniu: smutne wiersze o miłości i rozstaniu:-Serwis Blog w Wirtualna Polska sa-pierwszy portal w Polsce. Smutny wierszyk. Nie chcesz ze mną spotkać się. Ja choć nie znam-lubię Cię. Ja w środku już coś czuję. Jak pomysle to wariuję. Może to już miłośc. Miłosne, smutne, wesołe, o życiu i śmierci. Wiersze o miłości. Co bylo powodem rozstania? brak milosci. Brak zaufania.

Szybko nadszedł rozstania czas i nadzieja na miłość wygasła w nas. Jedni żądają poświęceń, drudzy gorącej miłości. Mam tylko jedno życzenie. Smutne i o śmierci. Wszystkie wiersze i wierszyki są podzielone rodzajami. Wierszyki. Smutne wierszyki o rozstaniu+ wiersze miłosne. Wierszyki miłosne Dlaczego życie jest smutne pełne rzeki goryczy. Skoro po każdym rozstaniu zostają bolesne wspomnienia. Wiesz, jakże smutno mi jest? Czy wiesz, co to jest tęsknota, Tęsknota, co wzrusza do łez? Tak trudno mi z Tobą się rozstać. Patrzę dziś na wszystko i smutek w mym sercu gości, a powód jest bardzo prosty: brak mi obiektu miłości. Wszystkie pomniki w mieście smutne stop bo. ładny wierszyk. Smutny. Ale przyjemnia się czyta. Pozdrawiam. Rozstanie gasi male uczucie a rozpala duze. Nataszka 2007-07-10. Smutne wszystko jak nagie cielę tak zawsze kiedy się z miłości wymknie. z listem wyrzuconym po rozstaniu zamiast na poczcie w skrzynkę szpaka. Ciało pragnie Twojej miłości, Twego dotyku i namiętności, Twych pocałunków. Lecz smutne rozstanie. Dzień radosny zaświtał w złotej zorzy iskierce. Przysłowia, wiersze o miłości i na walentynki. Piękne jest życie, piękne poznawanie, piękna jest miłość, lecz smutne rozstanie.

Image