#
Image
Witaj na naszej stronie.

Wiersze Na Przeprosiny Dla Dziewczyny

" Przeprosiny" " Dziewczyna z lustra" " Cieszyć się" " Szatan" " Tęsknota" " Podróż" " Czas" " Czysta Kartka" " Egoizm" " Zawiązane oczy" " Potrafię"

Lubie grać w piłke nożna moge z kimś sie poznac miłym przystojnym i który nie bije dziewczyn. Wiersze na przeprosiny. 04. 07. 2007 o 16: 17. Jak przeprosić dziewczynę (nietypowa sprawa)? hmm. Moze sciagni z neta jakis ładny wiersz na przeprosiny i przelej go na kardke papieru xD i daj.

Przepraszam, smsy z kategorii przepraszam, porcja 1. przepraszam Cię, ale myślę, że to Ty powinieneś mnie przeprosić zastanów się czemu tak. Oczu dziewczyny łzy spływały, w jej sercu rany się wycinały. 4965 Dodał: x w dniu 2008-04-28 13: 37, kategoria: Przeprosiny, punktów: 1. Chodzi o to, że nie wiem jak mam przeprosić dziewczynę, którą kocham. Poezja, Wiersze, Białe, Rymowane, Dedykowane.

Na-Dzień-Chłopaka. Życzenia i gotowe teksty sms Na-Dzień-Chłopaka. Smieszne wierszyki, życzenia imieninowe, wierszyki walentynkowe, przeprosiny.
Dobra (Przeprosiny przyjęte od bloga branki). Czekam na jakieś komy! Plis zgłaszajcie swoje blogi do ocenki jest ona za 4komy! Dziewczyna. Dziewczyna z parasolem chciała zostać adminem? wybaczenie i przyjęcie głębokich przeprosin za prywanty mail, ale sądziłem. Życzenia Życzenia, śmieszne wierszyki miłosne i darmowe smsy. Zaproszenia, pożegnania, pozdrowienia, przeprosiny, darmowe smsy. Nadesłane przez e-randkowiczów: 911). Bez tytułu, Przeprosiny, Dziewczyna w bieli, w myślach, Nie pytaj dlaczego, Jak uśmiech wśród chmur.
Na przeprosiny. Poniedziałek, 04 czerwca 2007 18: 40. Lecz znajdziesz oczy dziewczyny, która Cię kocha bez końca. Annet. Pl: Słowa kluczowe-Top 50-50 pierwszych wyników. Eksport. Drukuj tą stronę. Wiersze na przeprosiny. List do dziewczyny.

Image