#
Image
Witaj na naszej stronie.

Wiersz O Wiośnie

Kwiat wiśniowy-o wiośnie i o śmierci-Słońce, Wiktor Hugo*-Piosnka-Wesołe życie (wyjątek-wiersz polityczny).
Maluje po niebie fioletowym pędzlem, tworzy tysiące barw niczym wspaniały artysta! Drzewa kołyszą się poruszane ciepłym, delikatnym podmuchem.

Zbigniew-Sztuka wiosny. Ożogowska Hanna-Przyszła wiosna. Sokołowski Stefan-Nieparzyści. Sokołowski Stefan-Zwidy wiosenne. Czuje się w powietrzu, wyszły przebiśniegi z ziemi, bo śniegu tej zimy mało smiley. Wyślij Prywatną Wiadomość. Autor, re: wiersze o wiośnie.
Ciekawostki arrow Wiersze o wiośnie. Podczas zajęć polonistycznych uczniowie klasy IIIa mieli za zadanie ułożenie wierszy na temat wiosny. Napisać mom o wiośnie. Pjyknie śwjyżo i radośnie. Mjołech pisać wiersz o wiośnie! a mi wyszło jakoś sprośnie! Jyndrys. Darmowy hosting zdjęć. Niech nasze dzieci też coś mają z tego przyjścia wiosny. Wink Miejsce na wiosenne (nie tylko marcowe) wierszyki! Very Happy. Niedługo przyjdzie wiosna a co idzie za tym w moim małym ogródeczku Będą kwitły kwiaty Cał. Piękny wiersz o wiośnie Alinko już ją widać jak się. Bardzo piękny wiersz o. Piękny wiersz o wiośnie i motyl kolorami pachnacy Nie dla. Napisałam zainspirowana wiosennymi fotkami Shibbi. Jest to wiersz dla uśmiechu i dla zabawy, ale za to mało ambitny. Wiersz o wiośnie. Blasku dookoła Ktoś znajomy nas zawołał Chodźcie Do nas Zielonymi trawnikami Tam pomiędzy. Miejsce w Szkolnym Konkursie Poetyckim na wiersz o tematyce wiosennej. Wiosna 2004. Krótka wzmianka o wiośnie. Nagle powiał ciepły wiatr.

Image