#
Image
Witaj na naszej stronie.

Wielkie Dupska

Cipy i wielkie dupska, 0, 163, szczegóły. 2007-08-23-Wielkie balony skaczš na wielkim koniu 2007-08-23-Wielki cyc na ławeczce w parku.

Polecić Twojej uwadze ciekawy tekst znaleziony pod adresem: http: www. Wprost. Pl/ar/65898/Wielkie-dupsko-slawy/.
Dupsko-przysiady ze sztangą-hej witam. Powiedzcie prosze bo gdzies wyczytałem, że od tego rodzaju ćwiczenia rosnie dupsko i czy to jest prawda bo. Wielkie dupska są ohydne. Ja mam aż 91cm w biodrach przy 169cm wzrostu, masakra. Zupełnie nie rozumiem jak komuś może podobać się duży tyłek? o. Co ten puchar chyba za wielkie dupska: żal. Pl. Takie wielkie dupsko, że jak idziesz po ulicy to ludzie mówią: " Człowieku. Jakiś facet: Człowieku, ale masz wielkie dupsko! Hey hey angel. Ciazy brzuch rosnie jeaa jak fajnie juz sie podjaralyscie? aaa cwiczyc tez mozna wy to wiadomo ze nie bedziescie bo chcecie zapuscic wielkie dupska< i>

Ale kazdy ubiera sie tak jak chce i jak mu sie podoba, a jesli te" wielkie dupska" chca chodzic w legginsach to Tobie nie powinno byc nic do tego.
Bardzo wielkie dupska Skoro jedziesz do Sosnowca znaczy, że gustujesz w owcach Wszystkie panie w mieście Szczyrku są okrutnie zimne w wyrku.
Ale nudy na wszystkich teledyskach tak samo tańczą! a te wielkie dupska są wstrętne! jednak to prawda że małe jest piekne!
One zupełnie inaczej wyglądają, księżna diana była drobna i smukła, a ona jest dość zbudowana żeby nie powiedzieć że ma wielkie dupsko. 30. 01. 08, 00: 04. Wcisnac sobie te rekawiczki na to wielkie dupsko! idiotka! powinna wcisnac sobie te rekawiczki na to wielkie dupsko! idiotka! Sumie z domu nie wychodziłam, tucze swoje wielkie dupsko na zime. Jedyne co mi sie chce w tej chwili to wsadzic moje wielkie dupsko w pociąg.

Image